вторник, 16 апреля 2013 г.

поради для гри на гітарі

Отже, ви вирішили взятися за цей чудовий музичний інструмент - за гітару! Ви бачите корпус гітари, струни (Буде чудово якщо всі шість струн будуть на місці, якщо звичайно гітара шестиструнна (=), гриф і т.д. але от питання - з чого почати ...? Як правильно тримати гітару, як ставити акорди, як грати боєм - загалом купа питання відразу виникає в голові.

Декілька порад гітаристу початківцю
З чого ж почати?? Насамперед знайте, що навчання гри на гітарі це складне заняття. Це безліч нудних одноманітних вправ, це болящі подушечки пальців (на перших порах, пізніше в звикнете). Тому вам відразу важливо вирішити - чи справді ви бажаєте навчиться грати, так як щире бажання навчиться - це вже 50% успіху. Слухайте якомога більше музики. Це позитивно впливає і на розвиток слуху і на вміння грати. Часом, прослухати відмінне виконання будь-якого твору краще ніж 20 уроків з викладачем (с). Слова мого вчителя з музики.

Накидаємо невеликий план, за яким я сам навчився грати на гітарі:

1) Навчитися настроювати гітару! Важливо на початковому етапі слухати правильний стрій гітари, правильне звучання акордів, щоб слух розвивався максимально швидко і в правильному напрямку. І не вірте тому, що слух дається тільки деяким обраним. Ось простий доказ того, що всі володіють слухом, скажімо так, на базовому рівні: ви можете дізнатися знайому вам пісню за першими нотами. Так само ви не позбавлені почуття ритму: під час концерту ви напевно помічали, як публіка плескає в долоні в такт виконавцю. Загалом в кожному закладений потенціал, який потрібно розвивати. Тому важливо чути правильні ноти на перших порах. Як настроювати гітару ви можете дізнатися завантаживши яку школу гри на гітарі. У них описані безліч способів налаштування. На початку, краще користуватися тюнером.

2) Друге - це посадка і правильна постановка рук. Це важливо відпрацювати також на самому початку. Справа в тому, що наш організм влаштований так, що навчитись чогось йому простіше, ніж ніж переучуватися.

Отже, відпрацювавши основи, можна приступати до навчання гри на гітарі.

3) Приступити до навчання гри на гітарі. Розкривати даний пункт я не буду, так як він розкривається в музичній школі, причому в кожній школі свої методи навчання. Ви можете вибрати для себе найбільш зручний. Важливо виконувати всі вправи і задану кількість разів. Не халтурити. У підсумку, Ви все-таки навчитеся грати, але більше часу витратите, набагато більше. А часом, навчитеся як грати неправильно, а переучуватися, повірте, набагато складніше, ніж вчитися.

4) Це правильно вміти застосовувати отримані знання. Можливо, після старанної роботи над технікою ви зможете придумати свій оригінальний стиль гри на цьому чудовому інструменті.

5) Намагайтеся відчувати музику. Пісня навіть на 4 "блатних акордах" (Ви дізнаєтеся що це означає взявшись за навчання) зіграна з душею вже слухається по-іншому. Вчіться відчувати музику.

6) Пробуйте імпровізувати. Одне з найголовніших якостей гітариста - вміння імпровізувати. Щодо імпровізації незабаром з'являться спеціальні школи. Імпровізація - це ціла наука.

7) Ну і 7 - не закидати! ...

Удачі в навчанні)

Дивись також:
Топ 11 цікавинок з шоколаду
Топ 9 найнебезпечніших напоїв світу
ТОП 10 геніїв

Комментариев нет:

Отправить комментарий